چگونه آویزهای تزیینی زیبا درست کنیم؟

در ۲۴, تیر ۱۳۹۰ توسط

در این نوشته ایده های جدید و جالبی از آویزهای تزیینی برای اتاق کودک ، جشن تولد  ، تزیین مهد کودک یا تزیینات عیدهای ملی / مذهبی آمده است. از ایده های این نوشته به عنوان کاردستی دوره دبستان و راهنمایی نیز می توانید استفاده نمایید.

اگر به ست بودن وسایل جشن تولد بچه ها علاقه دارید، از طرح آویز با لیوان یک بار مصرف کاغذی، برای تزیینات جشن تولد استفاده نمایید. لیوانهای کاغذی جشن تولد را، با منگنه مخصوص طرح دار، سوراخ نمایید و مانند عکس بالا، با آن آویز جشن تولد را درست کنید.

در این آویز زیبا و ساده، روبان های پهن و رنگارنگ، به دور روبان اصلی، با فاصه های مساوی ، گره زده شده اند.

می توانید دو طرف عکس های کودکان را با سوراخ کن؛ سوراخ نمایید  و روبان یا طناب اصلی آویز را مانند تصویر زیر از داخل آن رد نمایید. این طرح برای تزیینات مهد کودک ، بسیار جالب و قشنگ می شود وبا چسباندن عکس بچه های مهد، می تواند جلوه زیبایی به مهد کودک بدهد.

در این عکس آویز زیبایی آمده است که از بریدن دایره های کاغذی با رنگ و طرح های مختلف درست شده است. از قیچی هایی که زیگ زاگ می برند، برای زیبا تر شدن کار استفاده شده است.

لینک ایده های متنوع برای ساخت کاردستی آویز

با توجه به تنوع مطالب وب سایت کودک سیتی، برای رفتن به بخش جشن تولد کودکان و یا کاردستی ها، از دسته بندی های سمت راست سایت استفاده نمایید.

تالیف : وب سایت کودک سیتی ،   منبع تصاویر : سایتهای پرنتث

هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک سایت کودک سیتی غیر مجاز است.

به اشتراک بگذارید

468 ad