پنج طرح جدید و آسان کیک تولد

در ۲۹, تیر ۱۳۹۰ توسط

در این نوشته ۵ طرح جدید و جالب از کیک جشن تولد شامل کیک مدل موشکی ، کیک مدل پروانه ، کیک مدل رادیو و آدم آهنی / ربات و کیک دخترانه مدل پرنسس آمده است ،که همگی فقط به قالب های مستطیل و گرد نیاز دارند.

برای سادگی کار، تزیینات این کیک ها نیزبا استفاده از اسباب بازی، بیسکوییت ، مقوا و … انجام می شود.

طرح های کیک جشن تولد این نوشته با بهره گرفتن از ایده های خلاقانه با ترکیب کاردستی و هنر شیرینی پزی و با ساده ترین مواد اولیه درست شده اند.

عکس کیک تولد

عکس کیک تولد

کیک تولد جدید موشک بالا ، طرحی خلاقانه است که فقط با استفاده از یک قالب مستطیل شکل درست شده است. اگر دقت کنید از بالای موشک دو تکه تقریبا مثلث شکل جدا شده و به دو طرف پایین موشک اضافه شده است. کیک روی یک سینی بزرگ مخصوص کیک قرار گرفته و برای پس زمینه آبی و ستارگان، از مقوای آبی وستاره های مقوایی نقره ای رنگ استفاده شده است. همچنین آتش موشک نیز با استفاده از مقوای نارنجی درست شده است. تزیینات روی کیک، با استفاده از خوراکی های رنگارنگ دایره شکل انجام شده است. کیک تولد موشک معمولا طرحی پسرانه است که می توانید به سادگی در منزل تهیه کنید.

کیک تولد دخترانه

کیک تولد دخترانه

کیک جشنن تولد مدل پروانه، برای دختر خانم های کوچولو ایده ای جالب است به خصوص اینکه در خانه  توسط خانم های هنرمند درست شده باشد. این کیک فقط با استفاده از قالب کیک دایره شکل درست شده است.  از وسط دایره تنه را با عرض مورد نظر ببرید و جدا کنید. بالا و پایین تنه را ببرید تا به صورت مستقیم درآید. بعد تکه های باقیمانده  از کیک را جابه جا کنید -طرف راست به چپ برود و برعکس – و مانند عکس زیر در دو طرف کیک به عنوان بال پروانه استفاده نمایید. تزیینات روی کیک مدل پروانه را با انواع پاستیل ، شکلات های روکش دار رنگی ، کرن فلکس و … می توانید اجرا کنید.

کیک تولد فانتزی

کیک تولد فانتزی

کیک جشن تولد با شکل رادیو طرحی جدید و منحصر به فرد است که با استفاده از قالب مستطیل و تزیین با بیسکوییت کاکائویی، شکلات ، پاستیل و دیگر تنقلات کودکانه درست شده است. برای آنتن رادیو، دو عدد نی به صورت اریب در کیک قرار داده شده است.

کیک تولد فانتزی

کیک تولد فانتزی

و این هم طرحی بی نظیر ازکیک تولد مدل آدم آهنی یا ربات که تماما با قطعات مستطیل و مربع شکل درست شده است. برای درست کردن این کیک اول سینی زیر کیک را آماده کنید. بعد لازم است چند کیک را در قالب مستطیل بپزیدو بعد قطعات سر، بدن و دست و پای ربات را ببرید و کنار هم قرار دهید. برای تزیینات این کیک از چوب شور ، نان سوپی، شکلات های روکش دار رنگی، پاستیل با شکل نعل اسب و .. استفاده شده است.

کیک تولد دخترانه

کیک تولد دخترانه

 کیک تولد دخترانه مدل پرنسس، بسیار ساده است. شما برای تزیینات دور کیک می توانید از هر خوراکی به شکل قلب و گل استفاده کنید. عمده تزیین این کیک مربوط به  تاج پرنسس است که از فروشگاه های لوازم کودک می توانید بخرید و روی کیک بگذارید.

توضیح : ظاهر کیک های این نوشته بسیار حرفه ای است ولی از اجزای ساده ای درست شده ، به همین دلیل توصیه می کنیم قبل از شروع به دقت به  طرح ها نگاه کنید و بعد برای خرید به سوپرمارکت بروید! برای سادگی در صورت تمایل برای پوشش سطح کیک می توانید از شکلات ،خامه و آیسینگ های آماده که به شکل اسپری هستند استفاده کنید و عملا کار تهیه کیک را در حدود یک ساعت انجام دهید.

امیداست این کیک های جالب را برای جشن تولد کودکانتان درست کنید.

تالیف : سایت کودک سیتی ، تصاویرسایت  : ivillage

هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام  و لینک سایت کودک سیتی ممنوع است.

به اشتراک بگذارید

468 ad