مدل های جالب از کیک تولد یک سالگی کودکان

در ۱۱, آبان ۱۳۹۰ توسط

جشن تولد یک سالگی از شور و حال خاصی برای پدر و مادرها برخوردار است و مثل همیشه کیک جشن تولد، یکی از اجزای مهم آن است.

اغلب والدین دوست دارند کیک تولد یک سالگی خاص باشد و به نوعی طرح جدید و منحصر به فردی داشته باشد. در این نوشته  ۶ طرح جالب و جدید از کیک های مخصوص جشن تولد کودکان یک ساله آمده است:

کیک تولد یکسالگی

کیک تولد یکسالگی

کیک تولد عکس بالا، طرح زیبا و ساده ای است که طرح  آن به شکل عدد یک است که با یک خرس کوچولو، تزیینات ماه و ستاره و قلب و قالب به شکل عدد یک، مخصوص  جشن تولد یکسالگی است. رنگ آبی برای کیک تولد پسرانه و رنگ صورتی برای کیک تولد دخترانه مناسب است .برای دیدن ۵ طرح جالب دیگر ادامه مطلب را ببینید:

کیک تولد با طرح خیابان و ماشین – طرح جلبی است از کیک جشن تولد پسرانه (البته احتمالا تهرانی ها ، این طرح را انتخاب نکنند!)

کیک تولد یکسالگی

کیک تولد یکسالگی

کیک تولد یک سالگی با نقش لگو:

این کیک را به سادگی با قالب مستطیل و استفاده از بیسکوییت های گرد برای دایره های روی آن و نهایتا خامه کشی روی کیک ، می توان در منزل تهیه کرد. اگر دوست داشته باشید می توانید به جای  رنگ آبی از رنگهای دیگری مثل قرمز، لیمویی و یا صورتی،برای دختران کوچولو استفاده کنید.

 این طرح  را برای خانواده های سه نفره، پیشنهاد می کنیم با توجه به اینکه ، سه تکه از لگو در آن به کار رفته، خیلی با مفهوم و خاص خواهد بود.

مدل کیک تولد

مدل کیک تولد

کیک جشن تولد یک سالگی با نقش حیوانات جنگل و تاپرهای زیبای ستاره شکل:

مدل کیک تولد

مدل کیک تولد

کیک تولد یک سالگی میمون دلقک :

مدل کیک تولد

مدل کیک تولد

کیک تولد یکسالگی با نمک کودک خوابیده !

کیک تولد یک سالگی

کیک تولد یک سالگی

 

تالیف : وب سایت کودک سیتی ، تصاویر: وب سایتهای kids-fun-and-games.com وsweetmamasbakeshoppe.com kids-fun-and-games.com و mondy73.com

هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام  و لینک  وب سایت کودک سیتی ممنوع است.

به اشتراک بگذارید

468 ad