کاردستی های جالب گردن بند و گیره موی سر با ماکارونی / پاستا

در ۸, فروردین ۱۳۹۰ توسط

 

خیلی اوقات مادرها علاقه دارند لوازم تزیینی متنوعی را برای دختر های کوچولو ، به سلیقه خودشان آماده کنند. در این نوشته روش درست کردن گیره و تل موی سر و گردن بندهای قشنگ با کمترین هزینه آموزش داده شده است.

کاردستی کودکان

کاردستی کودکان

 

برای درست کردن این کاردستی های جالب و تزیینی  مواد زیر نیاز دارید:

ماکارونی در طرح و نقش های مختلف ، چسب حرارتی ، کش نازک ، رنگ اکریلیک ، گیره سر و تل موی ساده

برای درست کردن این گردن بند زیبا برای بچه ها ابتدا ماکارونی  / پاستا های خشک را به ترتیبی که دوست دارید در کنار هم قرار دهید. بعد از اینکه طرح مورد نظرتان را از نظر ترتیب قرار گرفتن ماکارونی ها انتخاب کردید، آن ها را به سلیقه خودتان رنگامیزی نمایید.

در مرحله بعد ابتدا طول گردن بند را به گونه ای که به راحتی از روی سر کودک رد شود، اندازه گیری کنید. بعد کش نازک را با در نظر گرفتن قدری طول اضافه برای گره زدن؛ بریده و ماکارونی ها رنگامیزی شده را از آن رد کنید.

برای درست کردن قسمت مرکزی گردن بند، تکه های مورد نظر را با چسب حرارتی به هم بچسبانید و بعد به قسمت اصلی گردن بند با چسب حرارتی بچسبانید.

.

گردن بند زیبای شما آماده شده است.

درست کردن تل مو و گیره سر  نیز به راحتی، با استفاده از چسب حرارتی و یک گیره سر و یا تل موی ساده  مثل عکسهای زیرانجام می شود. رنگامیزی هم فبل از چسباندن با استفاده از رنگ اکریلیک بایستی انجام شود

شما می توانید این گردن بند، گیره مو و یا تل موی سر را با یکی از لباسهای کودک از نظر رنگامیزی ست کنید و طراحی منحصر به فرد خودتان را برای فرزندتان بکارببرید.

تزیین و ساخت گیره مو:

کاردستی کودکان

کاردستی کودکان

تزیین و ساخت تل مو :

کاردستی کودکان

کاردستی کودکان

 

مربیان و آموزگاران هم می توانند با بچه ها این کاردستی ها را درست کنند و یا  آن ها را به عنوان جایزه به بچه ها بدهند!

تالیف : سایت کودک سیتی ، تصاویر از سایت  parents.com

هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام  و لینک سایت کودک سیتی ممنوع است.

به اشتراک بگذارید

برچسب ها

468 ad