با شیک ترین جامدادی ها به استقبال مدرسه بروید!

در ۳۰, شهریور ۱۳۹۰ توسط

با نزدیک شدن ماه مهر و فصل پاییز، یکی از دغدغه های والدین آماده کردن بچه برای شروع سال تحصیلی جدید است. در این زمان،دیگر فرایند دشوار انتخاب مدرسه طی شده و ثبت نام فرزند در مدرسه انجام شده است. حال نوبت به آماده شدن تدریجی برای شروع پر انرژی و سرشار ازانگیزه ی یک سال تحصیلی خوب است. دیگر کم کم بیدار ماندن بچه ها در شب جای خود را به بیدار شدن زودهنگام می دهد و خانواده آماده فرستادن کودکان به مدرسه است.

یکی از کارهای مهم در این مرحله خرید وسایل و لوازم مدرسه است. خرید لوازم التحریر، کیف ، کفش، لباس و… ، یکی از کارهای دیگری است که در این زمان انجام می شود.

کاردستی جامدادی

کودک سیتی برای شما در این زمینه ایده های جالبی دارد تا  بتوانید جامدادی و ارگانایزر میز تحریر بچه ها را مطابق سلیقه خودتان و به بهترین شکل درست کنید. کاردستی های ما در این قسمت بسیار آسان هستند و نیاز به صرف وقت کمی دارند و اغلب از نوع بازیافتی و دوستدار محیط زیست هستند.

در تصویر بالا جامدادی های درست شده با  لوازم بی مصرف / قوطی های خالی آمده است. قوطی های فلزی کنسرو به دلیل وزن زیاد و مقاومتشان، یکی از بهترین وسیله ها برای درست کردن جامدادی هستند.

شما می توانید به سادگی با چسباندن عکس ، پارچه ، کاغذ کادو، کاغذ رنگی، مقوا و… و با استفاده از دور ریختنی هایی مثل قوطی و ظرف خالی کنسرو، کمپوت، رب گوجه و … این جامدادی های زیبا را درست کنید. جامدادی تصویر بالا به نوعی قاب عکسی فانتزی است که بهترین مکان برای قراردادن لوازم تحریر روی میز کودکان خواهد بود.

پیشنهاد: اگر تکه های پارچه روتختی یا پرده اتاق کودک و یا تکه هایی از کاغذ دیواری اتاقش باقی مانده است، می توانید از آن برای پوشاندن و تزیین جامدادی ها استفاده کنید و هماهنگی و جلوه اتاق را دو چندان کنید.

توضیح : در صورتیکه قوطی کنسرو در دسترستان نیست می توانید از شیشه های خالی هم استفاده نمایید.

در تصویر زیر، عکس یک جامدادی بسیار شیک و فانتزی که با استفاده از قوطی کنسرو و کاغذ های آبی و سبز درست شده، آمده است. تزیین جامدادی با پروانه های کاغذی و رد کردن نواری در دور تا دور آن، جلوه خاصی به ابن جامدادی داده است.

اگر قوطی کنسرو یا شیشه های خالی در دسترستان نیست، می توانید از بطری های خالی نوشابه  یا پاکتهای شیر و آب میوه هم مانند تصویر زیر استفاده نمایید. در این صورت چون بطری نوشابه سبک است و ممکن است در اثر قراردادن لوازم واژگون شود، باید به طریقی کف آن را سنگین نمایید.

کاردستی با دور ریختنی ها

کاردستی با دور ریختنی ها

 

برای دیدن عکس انواع دیگر از این نوع جامدادی که با تزیینات چوب بستنی، شاخه درخت و … و روش ساخت آن ها روی لینکهای زیر کلیک نمایید.

ساخت کاردستی جامدادی های شیک در ۱۵ دقیقه

ساخت جامدادی های فانتزی با ماکارونی!

نوع دیگر و بسیار جالب کاردستی های شروع مدرسه؛ ارگانایزر روی میز تحریر است که با استفاده از جعبه های خالی کفش درست می شود.

این نوع ارگانایزر ها در عین زیبایی و شیک بودن، به مرتب ماندن میز تحریر بچه ها کمک زیادی می کند.

کاردستی با دور ریختنی ها

کاردستی با دور ریختنی ها

برای دیدن انواع دیگر و روش درست کردن این کاردستی آسان و جالب روی لینک زیر کلیک نمایید:

چگونه جعبه کفش را به شیک ترین ارگانایزر رومیزی تبدیل کنیم؟

و در پایان برای برنامه هفتگی مدرسه، از برنامه هفتگی شیک، قابل دانلود و پرینت کودک سیتی استفاده کنید:

دانلود برنامه هفتگی

آموزشهای این نوشته، از طرف تیم کودک سیتی، تقدیم به پدر و مادرها و بچه های گلی می شود که به زودی به مدرسه می روند.

فراموش نکنیم

که درست کردن کاردستی با دور ریختنی ها،

دوستی با طبیعت را به طور عملی به کودکانمان آموزش می دهد!

ایده  های جالب از کاردستی با استفاده از لوازم بی مصرف

 

امیدواریم از این ایده ها برای شروع مدارس و به عنوان کاردستی اول مهر استفاده کنید!

تالیف : وب سایت کودک سیتی، جمع آوری تصاویر ازسایتهای  : craftideas.info, bostik.co.za ,christiancrafts.net, kaboose.com

هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام  و لینک سایت کودک سیتی ممنوع است.

به اشتراک بگذارید

برچسب ها

468 ad