طراحی زیبا برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

در ۲۴, اسفند ۱۳۸۹ توسط

قبل عید نوروز و موقع خانه تکانی عید یکی از مواقعی است که والدین دوست دارند برای  تغییر دکوراسیون اتاق بچه ها کاری بکنند.

در این نوشته چند طرح زیبا برای دکوراسیون اتاق دختر خانم های کوچک گذاشته شده است که امیدواریم از آنها استفاده کرده و ایده بگیرید! رنگ مورد علاقه دختر خانم ها در بیشتر اوقات صورتی است و در این نوشته طرح ها همه ار تنالیته های مختلف رنگ صورتی هستند. رنگ صورتی در کنار رنگ سفید و رنگ های نسبتا خنثی مانند انواع کرم و طوسی – آن طور که در عکس ها نشان داده شده- ترکیب بندی زیبایی را به اتاق خواهد داد.

مدل اتاق کودک

در عکس بالا ، پرده دور تخت خواب کودک به آن جلوه خاصی داده است و بقیه وسایل ساده و سفید هستند.

 

مدل اتاق کودک

مدل اتاق کودک

در عکس زیر، وسایل اتاق نسبتا ساده هستند و طرح رنگامیزی راه راه در دیوار اتاق، بیشترین اثر را در زیبایی این اتاق خواب بازی می کند.

دکوراسیون اتاق کودک دخترانه

دکوراسیون اتاق کودک دخترانه

دکوراسیون اتاق کودک دخترانه

دکوراسیون اتاق کودک دخترانه

در عکس زیر ، تصویر یک تغییر دکوراسیون سریع و ارزان را با پرده و ملافه هم رنگ صورتی مشاهده می کنید.

این نوع پرده از پارچه حریر بسیار ارزان تمام می شود، چون نیازی به چوب  پرده در دور تا دور تخت – مثل اولین عکس- ندارد و تنها با یک هوک که در سقف وصل کرده اید، می توانید این طرح ارزان  ولی شیک را پیاده کنید.

مدل اتاق کودک

مدل اتاق کودک

زیبایی این اتاق بیشتر به خاطر سرویس اتاق خواب زیبای آن است که بسیار جا دار است ولی خیلی فشره طراحی شده و برای اتاق ها و خانه های کوچک بسیار مناسب است. اگر به دنبال طرح کم جا برای دو بچه هستید، این یک طراحی ایده آل است. دیوار پشت با رنگ خاکستری رنگامیزی شده – که معمولا برای اتاق بچه ها به کار نمی رود – ولی در کنار رنگ صورتی سرویس اتاق خواب بسیار زیبا شده است.

عکس اتاق کودک

عکس اتاق کودک

توضیح : برای دیدن تصویر بزرگتر می توانید روی عکسها ، کلیلک راست کرده و گزینه  open in new window  /   tab   را انتخاب نمایید.

امیدواریم برای تغییر دکوراسیون اتاق دختر بچه های عزیز از این طرح ها ایده گرفته باشید و دکوراسیون اتاق دختر های گل را به بهترین صورت انجام دهید!

 مدلهای این نوشته فروشی نیستند، مدیران محترم فروشگاه ها می توانند برای معرفی محصولاتشان با ما تماس بگیرند.

 

منبع تصاویر : سایت digsdigs.com

تالیف: سایت کودک سیتی

هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام  و لینک سایت کودک سیتی ممنوع است.

به اشتراک بگذارید

468 ad