طرحهای زیبا و جادار از سرویس اتاق خواب نوزاد

در ۲, دی ۱۳۹۰ توسط

اتاق نوزاد

طرح های فوق العاده شیک و کاربردی سرویس اتاق خواب ، تخت  و کمد نوزادی این نوشته ، توسط برترین طراحان دنیا طراحی شده اند. این طرحها در عین زیبایی، نیازهای اتاق نوزاد را در نظر گرفته و بهترین فضا را برای نوزادان تامین می کنند.

اگر در حال تهیه سیسمونی برای نوزاد دلبندتان هستید، حتما این طرح ها را قبل از خرید ببنید.

طرح شیک سرویس تخت و کمد نوزادی برای نی نی های پسر :

در این طرح سرویس نوزاد به رنگ سفید انتخاب شده، ودیوارها، پشه بند و حوله ها و دیگر لوازم سیسمونی نوزاد به رنگ آبی انتخاب شده است.

اتاق نوزاد

اتاق نوزاد

سیسمونی سفید و قرمز برای نوزاد دختر:

شاید هرگز به  اینکه دیوار اتاق نوزاد را به رنگ طوسی در بیاورید، فکر نکرده باشید. در این عکس، سرویس اتاق خواب سفید رنگ – که به راحتی از فروشگاه های فروش لوازم و سیسمونی نوزاد می توان خرید-  با المان های قرمز رنگ ترکیب شده و جلوه چشمگیر و زیبایی به اتاق نوزاد داده است. در این اتاق فرش ، صندلی، جعبه ها و دیگر لوازم خرده ریز نوزاد، به رنگ قرمز انتخاب شده است.

عکس اتاق نوازد

عکس اتاق نوازد

نکته: با توجه به شدت تاثیر بصری رنگ قرمز، بهتر است آن را در مساحتهای بزرگ به کار نبرید، مثلا یک دیوار بزرگ را به این رنگ در نیاورید بلکه اشیای کوچک را به این رنگ انتخاب نمایید.

سرویس اتاق خواب برای سیسمونی نوزاد پسر:

این طرح و طرح بالا، دارای سه کمد مجزا و تاقچه است که به خوبی لوازم و لباس های نوزاد را در خود جای می دهد و از از ریخت و پاش شدن اتاق نوزاد جلوگیری خواهد کرد. کمد کوتاه کابینتی به عنوان جای تعویض در نظر گرفته شده است.

فضای های کمد ها در اندازه های مختلف تامین شده که برای وسایل بزرگ و کوچک نوزاد، جای کافی را داشته باشد.

عکس اتاق نوازد

عکس اتاق نوازد

نکته مهم برای صرفه جویی : با تهیه چنین سرویس اتاق خواب و سیسمونی نوزادی- که دارای کمدهای کافی است- در سالهای بعد فقط به تعویض تخت نوزاد نیاز است و تا سال های سال ، کمدها قابل استفاده خواهند بود. دقت نمایید که کمد دو لته بزرگ بعدا هم به عنوان کمد لباس قابل استفاده است. کمد کوتاه کابینتی، که  برای نوزاد به عنوان جای تعویض به کار می رود، بعد ها برای قرار دادن لوازم و اسباب بازی قابل استفاده است. قفسه ایستاده انتهای اتاق هم به عنوان کتابخانه بعدا قابل استفاده است. اگر تصمیم دارید که از ایده تعویض تخت استفاده کنید، توصیه می شود سرویس را از جنسی با دوام و رنگهای سفید یا رنگ چوب انتخاب کنید.

سرویس اتاق خواب سفید در اتاق صورتی برای سیسمونی نوزاد دختر:

این طرح زیبا و جا دار، مانند طرح بالا، به خوبی با تعویض تخت برای سالهای بعد قابل استفاده است ( نکته بالا).

عکس اتاق نوازد

عکس اتاق نوازد

طرح جا دار و شیک تخت نوزادی برای سیسمونی نوزاد  پسر:

در این طرح میز تعویض در پایین تخت قرار گرفته و برای سالهای بعد قابل جدا شدن است. میز تعویض پس از جداشدن به عنوان پاتختی برای کودک قابل استفاده است و پس از برداشتن آن ، طول تخت زیاد شده و نرده ها برداشته می شود.

عکس اتاق نوازد

عکس اتاق نوازد

طرح رنگ چوب تخت و کمد نوزادی با ویترین پایین تخت:

رنگ چوب شیک و زیباست و به ندرت احساس دل زدگی ایجاد می کند. پشه بندی لیمویی این طرح برای اتاق خواب نوزاد، هم برای نوزادان دختر و هم برای نوزادان پسر قابل استفاده است. ویترین پایین تخت هم زیبایی این طرح ساده وشیک را دو چندان کرده است.

عکس اتاق نوازد

عکس اتاق نوازد

تخت با میز تعویض قابل جداشدن برای سیسمونی نوزاد:

همانطور که در بالا گفته شد، میز تعویض پایین تخت این طرح ها، پس از جداشدن به عنوان پاتختی برای کودک در سالهای بعد قابل استفاده خواهد بود.

عکس اتاق نوازد

عکس اتاق نوازد

اگر  نتوانید مشابه همین طرح ها را در بازار پیدا کنید، با صرف کمی وقت می توانید  با سفارش ساخت این طرح ها ، سرویس اتاق خواب منحصر به فرد و شیکی را برای نوزاد دلبندتان تهیه نمایید.

مدلهای سرویس تخت و کمد نوزادی این نوشته فروشی نیستند و صرفا جهت نمایش در سایت می باشد.

مدیران فروشگاه های سیسمونی نوزاد و سرویس تخت و کمد نوزادی می توانند  برای معرفی محصولاتشان ، از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرند.

 

تالیف : سایت کودک سیتی، منبع تصاویر : سایت شرکت paidi

هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام  و لینک سایت کودک سیتی ممنوع است.

به اشتراک بگذارید

468 ad