صفحه‌ی اصلیجشن تولدطرح های فانتزی کیک تولد نوجوانان و کودکان

طرح های فانتزی کیک تولد نوجوانان و کودکان

بچه ها و نوجوانان دوست دارند طرح کیک تولدشان جالب و جدید باشد. در این نوشته طرح های فانتزی کیک تولد برای کودکان و نوجوانان آمده است.  این کیک ها همه  با قالب دایره شکل درست شده اند تا اگر مادران عزیز می خواهند کیک ها را در منزل تهیه کنند، مشکلی در تهیه قالب کیک نداشته باشند. اگر به دنبال طرح های فوق العاده جدید و فانتزی برای کیک تولد هستید، این نوشته را تا انتها ببینید.

کیک تولد خوشگل

کیک تولد خوشگل

این کیک ها که با قالب دایره شکل عمیق درست می شوند و برش اریب دارند، طرح های فانتزی جدیدی هستند که برای تهیه یک کیک استثنایی و منحصر به فرد برای جشن تولد نوجوانان و کودکان عزیز مناسب هستند. در کیک سه طبقه بالا، ترکیب زیبایی از طرح های راه راه، خال خال و ستاره دار برای تزیین کیک به کار رفته است.

در این نوشته سه نوع مختلف از این نوع کیک آمده است. طرح کیک دو طبقه با برش مورب و با رنگ سبز روشن و صورتی  که در زیر آمده است، طرحی عمومی و تا حدی دخترانه است که  با قدری تغییر و ساده سازی تزیینات، می تواند در منزل پخته و تهیه شود.

کیک تولد خوشگل

کیک تولد خوشگل

کیک دو طبقه زیر هم که با همان روش برش اریب درست شده است، با رنگ قرمز و سبز پر رنگ تریین شده است. همچنین از آب نباتهای دسته دار با طرح های قشنگ هم می توان  مانند عکس زیر برای تزیین کیک استفاده کرد. طرح این کیک هم پسرانه و هم دخترانه محسوب می شود:

کیک تولد خوشگل

کیک تولد خوشگل

و اگر تعداد مهمانان کم است و نمی خواهید کیک دو طبقه و بزرگ درست کنید ، این طرح زیبای گربه ( کیتی) را می توانید درست کنید. به جای درست کردن عروسک گربه خامه ای، می توانید از عروسکهای آماده که در قنادی ها فروخته می شوند، برای تزیین کیک استفاده کنید.

کیک تولد خوشگل

کیک تولد خوشگل

دیگر مطالب مربوط به جشن تولد

تالیف : سایت کودک سیتی ، منبع : سایتهای  www.freedsbakery.com و  cake1sbnation.com و birthdaycakeparty.com

هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام  و لینک سایت KoodakCity ممنوع است.

ستاره بدهید!
۷ دیدگاه
 • سوگل / اسفند ۲, ۱۳۸۹

  سلام – ممنون از پست های خوبتون، می خواستم خواهش کنم طرح های بیشتری برای کیک بگذارید و همچنین طرح هایی برای تزیین و دکوراسیون اتاق کودکان بگذارید – مامان المیرا

 • هیوا / فروردین ۱۶, ۱۳۹۰

  مرسی قشنگ بودن اما من میخواستم یه طرحی باشه که یه کم ساده تر باشه چون میخوام عکسش رو ببرم با خودم و از روش سفارش بدم و فکر نمیکنم قنادی ها بتونن اینا رو درست کنن

 • هلنا / خرداد ۲, ۱۳۹۱

  خیلی عالی بود ولی کاش یه کم ساده تر بود در کل من که خیلی دوست داشتم.
  با تشکر فراوان!!!

 • مامان عسل / تیر ۲۹, ۱۳۹۱

  باتشکرازشما،خیلی جالب بود

 • یاسمن / شهریور ۱۴, ۱۳۹۱

  خیلی زیبا بود واقعا متشکرم

 • گلرخ / بهمن ۲۵, ۱۳۹۱

  اون صورتی و سبزه از همه قشنگتره

 • نسترن / مرداد ۶, ۱۳۹۲

  آدم دهنش آب می افته
  خیلی کیکاش خوشگلن

دیدگاه شما چیست؟