صفحه‌ی اصلیکاردستیکلاژ کودکانه منظره دریا ، کاردستی با کاغذ

کلاژ کودکانه منظره دریا ، کاردستی با کاغذ

کلاژ کودکانه

ساخت یک تابلوی کلاژ ساده و زیبا در ساعاتی که با بچه ها در خانه هستید، ضمن پرورش خلاقیت فرزندتان، مهارت های دست کودک نظیر مهارت قیچی کردن و چسب زدن را تقویت می کند. پس همین حالا دست به کار شوید.

اگر مقوا و کاغذ رنگی در خانه ندارید، هیچ مشکلی نیست! این کلاژ کودکانه را می توانید با دور ریختنی هایی مثل مجلات و یا مقوای جعبه دستمال کاغذی هم درست کنید. برای زمینه آبی دریا و آسمان هم کافی است یک برگ کاغذ A4و مداد رنگی یا مداد شمعی / پاستل روغنی آبی رنگ به بچه ها بدهید تا یک برگه کامل را برایتان رنگ کنند و وقتی شما به کارهایتان می رسید، سرگرم شوند !

 کولاژ / کلاژ یا تکه چسبانی با کاغذ های رنگی یکی از فعالیتهای جذاب برای کودکان است که ضمن پرورش خلاقیت و قوه تخیل کودکان، به مهارت دستان کودکان در قیچی کردن چسباندن کمک می کند.

کلاژ کودکانه

مواد لازم برای کاردستی کلاژ کودکانه منظره دریا و قایق

مقوای زمینه ،

کاغذ رنگی یا روزنامه و مجله

قیچی

چسب مایع

مداد

 طریقه ساخت کاردستی با مقوا / کاغذ کلاژ منظره دریا و قایق

تصویر ساخت کاردستی کودکانه منظره دریا در زیر آمده، برای درست کردن امواج دریا باید کاغذ های آبی رنگ را با دست به آرامی به صورت نا منظم و دراز پار کنید و مثل عکس کاردستی زیبای زیر، کنار هم بچسبانید. یک فاصله کوچک سفید بین نوارهای کاغذ موجهای دریا، زیبایی خاصی به کار خواهد داد.

کلاژ کودکانه

 و اما برای درست کردن قایق این کلاژ، می توانید تکه هایی به شکل مستطیل و ذوزنقه ببرید و بچسبانید و یا اینکه با روش اوریگامی / کاغذ و تا یک قایق کوچک کاغذی بسازید و روی منظره دریا بچسبانید

آموزش ساخت اوریگامی قایق مدل خیلی ساده را از اینجا ببینید

مدل دیگری از اوریگامی قایق به همراه دانلود نقشه

 از این کاردستی زیبا می توانید به عنوان تابلو برای تزیین دیوار اتاق کودکان استفاده کنید

تالیف : وب سایت کودک سیتی 

هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام  و لینک سایت کودک سیتی ممنوع است.

ستاره بدهید!
بدون نظر

دیدگاه شما چیست؟