صفحه‌ی اصلیهنر در خانهآموزش ساخت کاردستی کارت تبریک برای روز پدر

آموزش ساخت کاردستی کارت تبریک برای روز پدر

کارت پستال روز پدر دست ساز

ضمن تبریک روز پدر امسال، ایده های متنوع از ساخت کارت تبریک  روز پدر برای کودکان و بزرگسالان را از اینجا یاد بگیرید.

در سمت چپ ایده نقاشی کودکانه روز پدر با چاپ کف دست کودکان که مناسب درست کردن تابلو و کارت تبریک است و در سمت راست مدل جدید کارت تبریک روز پدر با طرح عینک، کلاه، کراوات و سبیل:

کارت پستال روز پدر دست ساز

برای کاغذ راه راه زمینه کارت تبریک از کاغذ کادو یا جعبه های دستمال کاغذی می توانید استفاده کنید. استفاده از کاموا یا طناب کنفی نازک و یک پاپیون کوچک به کارت تبریک بالا جلوه زیبایی داده است. شما هم می توانید این ایده را برای ساخت کارت پستال رو پدر امسال استفاده کنید

طرز ساخت تمام این کاردستی ها به صورت کلاژ یا کولاژ ( تکه چسبانی ) می باشد و از چسباندن اجزای کارت تبریک روی هم با چسب مایع درست می شود. تنها نکته برای درست کردن کلاژ این است که از لایه های زیر به سمت لایه های رو تر تکه ها را بچسبانید.

مواد لازم برای کاردستی :

مقوا در طرح و رنگ مورد نظر

کاغذ رنگی و کاغذ کادو

چسب و قیچی

لوازم تزیینی مثل پاپیون ، تور ، روبان ، منجوق ، پولک ، گلهای مصنوعی ، عکس های خانوادگی، عکس های قدیمی ، نخ یا کاموا ، دکمه ، پارچه و…. هر چیز دیگر! که می پسندید. خلاقیت شما تعیین می کند که چه ترکیبی را برای تزیینات استفاده کنید.

انواع کاردستی روز پدر و پدر بزرگ با دور ریختنی ها و پارچه های اضافی که به صورت کراوات تا شده است. به بچه ها آزادی عمل بدهید تا هر مدلی که دوست دارند صورت پدرشان را با مقوا های رنگی درست کنند. این طرح ایده ای فوق العاده برای کاردستی خلاق مهد کودک و پیش دبستانی است و مطمئنا نتیجه هنر کودکان شما را شگفت زده خواهد کرد!

شما می توانید این کاردستی را روی مقوای زمینه کارت تبریک درست کنید و به عنوان کارت تبریک روز پدر به پدر ها و پدر بزرگ های مهربان هدیه بدهید

کاردستی روز پدر

 

ساده ترین مدل کارت تبریک دست ساز روز پدر که در کمترین زمان ممکن درست می شود را در عکس زیر  ببینید: کافیست یک پاپیون قرمز و سه دکمه سیاه را روی مقوای زمینه کارت تبریک بچسبانید و یک عبارت زیبا برای تبریک روز پدر با دست روی آن بنویسید! به همین سرعت و سادگی!

یک مدل دیگر ساده و جالب کارت پستال روز پدر کودکانه، مناسب برای کاردستی پیش دبستانی و مهد کودک

کارت پستال روز پدر کودکانه

طرح خلاقانه چاپ کف کفش پدر و چاپ کف پای کودک برای کارت تبریک و نقاشی روز پدر. اگر این کار خلاقانه و شیک را قاب کنید می توانید به عنوان هدیه روز پدر برای بردن به محل کار پدرها هدیه دهید.

نقاشی کودکانه روز پدر

 یک مدل ساده و جدید از کاردستی و کارت تبریک روز مرد و روز پدر که با مقوا و کاغذ رنگی درست شده است

کارت پستال روز پدر دست ساز

 

برای دیدن ایده های بیشتر به لینک های زیر بروید:

طرز ساخت کارت تبریک با نقش کف دست بچه ها

و اگر وقت و حوصله درست کردن کارت تبریک را ندارید! از لینک زیر دیدن کنید:

  کارت تبریکهای آماده پرینت و ایمیل

شعر کودکانه روز پدر را با کلیک روی عکس زیر بخوانید

شعر کودکانه روز پدر

تالیف: سایت  کودک سیتی  :

این نوشته اختصاصا برای سایت کودک سیتی تهیه شده است و هر گونه کپی برداری در اینترنت و نشریات پیگرد قانونی دارد

ستاره بدهید!
بدون نظر

دیدگاه شما چیست؟