صفحه‌ی اصلیکاردستیآموزش کاردستی با کاغذ / کلاژ کودکانه رحلت یا میلاد پیامبر

آموزش کاردستی با کاغذ / کلاژ کودکانه رحلت یا میلاد پیامبر

کاردستی میلاد پیامبر

در آستانه وفات پیامبر مسلمین ، یک طرح تکه چسبانی برای کودکان آماده کرده ایم که والدین و مربیان مهد کودک و آموزگاران می توانند در برنامه کاری خود از آن استفاده کنند و ضمن سرگرم کردن کودکان مفاهیم دینی و مذهبی را به آنان آموزش بدهند.

  کولاژ / کلاژ یا تکه چسبانی با کاغذ های رنگی یکی از فعالیتهای جذاب برای کودکان است که ضمن پرورش خلاقیت و قوه تخیل کودکان، به مهارت دستان کودکان در قیچی کردن چسباندن کمک می کند.

مواد لازم برای کاردستی کودکانه میلاد یا وفات پیامبر

مقوای زمینه کاغذ رنگی یا روزنامه و مجله قیچی چسب مایع مداد

کاردستی رحلت یا میلاد پیامبر

 طریقه ساخت کاردستی با مقوا / کاغذ تولد یا رحلت پیامبر

ابتدا برگه رنگامیزی کودکان با نوشته ” محمد” (ص) را پرینت کرده و با مداد روی مقوا نقاشی کنید. سپس تکه های کاغذ رنگی را با ابعاد کوچک قیچی کرده و با چسب مایع روی طرح کاردستی بچسبانید. می توانید برای این کاردستی از روزنامه و یا مجله هم استفاده کنید . برای این کار از کودک بخواهیدکلمات خوب با بار معنایی مثبت و معنوی را از روزنامه یا مجله جدا کند و بعد روی طرح کاردستی بچسباند.

نکته

از برگه رنگامیزی کودکانه زیر می توانید برای فعالیتهای کودکان و به منظور نقاشی و رنگامیزی به صورت مستقل و بدون درست کردن این کاردستی هم استفاده کنید.

برگه رنگامیزی کودکان مذهبی برای میلاد حضرت محمد ص

برگه رنگامیزی کودکان مذهبی

برگه رنگامیزی کودکان مذهبی

 

رنگامیزی مذهبی کودکان

رنگامیزی مذهبی کودکان

لینک دانلود کتاب رنگامیزی کودکان مذهبی

 

امیدواریم از این کاردستی ساده به مناسبت میلاد، وفات ، هجرت و یا مبعث پیامبر به عنوان کاردستی مذهبی و برای آموزش اسلامی کودکان استفاده نمایید.

تالیف : وب سایت کودک سیتی 

هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام  و لینک سایت کودک سیتی ممنوع است.

ستاره بدهید!
بدون نظر

دیدگاه شما چیست؟