صفحه‌ی اصلیکاردستیهشت مدل تزیین کلاس درس با کاغذ و مقوا برای جشن شکوفه ها

هشت مدل تزیین کلاس درس با کاغذ و مقوا برای جشن شکوفه ها

تزیین کلاس

فصل پاییز  به زودی از راه می رسد و آموزگاران و اولیای مدرسه به دنبال ایده های جدید برای تزیین کلاس درس و راهرو های مدرسه هستند. هشت  مدل جدید و ساده از تزیینات مدرسه برای جشن شکوفه ها و جشن آغاز سال تحصیلی در آستانه اول مهر برای شما آماده شده است که به سادگی با نوارهای کاغذ ، کاغذ کشی و مقوا قابل ساخت هستند. ایده های این نوشته کاردستی های آسانی هستند که به سرعت و در کمترین زمان درست می شوند و مناسب تزیین سقف و دیوار مدرسه و مهد کودک هستند.

تزیین کلاس درس با بازیافت کتاب و دفتر قدیمی

این کاردستی زیبا با تا کردن، برگه های کتاب و دفتر و همچنین مقوای رنگی و چسباندن آن درست شده است!

 برای این مدل تزیین از دفتر های کهنه و یا کتابهای قدیمی با جلد های ضخیم استفاده کنید و

برای وصل کردن دو لبه مقوا و برگه های کتاب از منگنه یا چسب می توانید استفاده کنید

از این ایده برای تزیین دیوار اتاق کودکان و یا دیوارهای مهد کودک و مدرسه به خوبی می توانید استفاده کنید

تزیین کلاس درس

تزیین سقفی و دیواری کلاس درس با گلهای کاغذی توپی 

تزیین کلاس

آموزش مدل ساده گلهای توپی را از اینجا ببنید

برای اینکه گلهای کاغذی شما دقیقا مشابه عکس بالا شود ؛ لبه های کاغذ تاشده را به صورت نیم دایره یا زیگ زاگ قیچی کنید بهترین نوع کاغذ برای گلهای کاغذی توپی کاغذ کشی است

سه مدل کاردستی با مقوا برای تزیین جشن شکوفه ها

برای این مدل تزیینات سقفی کلاس درس مدرسه و مهد کودک کافی است تعداد زیادی نوارهای مقوایی رنگی تهیه کنید وآن ها را به شکل زیر به هم منگنه کنید یا بچسبانید و در نهایت با نخ به به سقف وصل کنید

تزیین جشن شکوفه ها

یک ایده خوب برای شروع سال تحصیلی، تهیه  تزیینات کلاس درس با کمک شاگردان است. چه ایده ای بهتر از شروع کلاس درس با کاردستی! با این کار حس کار گروهی و تعلق به کلاس در بچه ها تقویت می شود و برای ایجاد صمیمت و رابطه مناسب شاگرد و معلم در ابتدای سال مناسب است. شما می توانید فعالیت درست کردن کاردستی های تزیینات سقف و دیوار بالا را با کمک بچه ها در هفته اول مهر انجام دهید و یا همزمان با شروع مدرسه یک کلاس درس زیبا با کمک دانش آموزان درست کنید.

از ایده ها و طرح های این نوشته می توانید برای تزیین راهرو و یا کلاس درس در مدرسه ابتدایی ، مهد کودک و یا آموزشگاه های زبان و حتی برای تزیینات جشن تولد کودکان استفاده نمایید.

تالیف : سایت کودک سیتی

این نوشته اختصاصا برای سایت کودک سیتی تهیه شده است و هر گونه کپی برداری در اینترنت و نشریات پیگرد قانونی دارد

ستاره بدهید!
بدون نظر

دیدگاه شما چیست؟