صفحه‌ی اصلیدکوراسیونطراحی های متنوع از تزیین و دکوراسیون اتاق کودک

طراحی های متنوع از تزیین و دکوراسیون اتاق کودک

در این نوشته هفت طرح زیبا از دکوراسیون و تزیین اتاق بچه ها آمده است . این عکسها برای ایده گرفتن برای تزیینات و دکوراسیون اتاق کودکان مفید است. اگر می خواهید  سرویس اتاق خواب برای کودکان بخرید، می توانید از این تصاویر کمک بگیرید تا قبل از خرید تصور بهتری داشته باشید. همچنین اگر به فکر رنگ کردن دیوارهای اتاق خواب کودکان هستید، می توانید با توجه به مشابهت رنگ اجزای موجود اتاق مانند کف اتاق و تخت و کمد موجود با عکسهای ارائه شده،  یکی از طرح ها را انتخاب کرده و دیوار ها را مشابه آن رنگامیزی نمایید.

دکوراسیون اتاق کودک

 

در طرح بالا ترکیب زیبای رنگ آبی آسمانی، سبز مغز پسته ای و سفید را در یک اتاق خواب پسرانه می بینید. اگر تخت وکمد اتاق فرزندتان سفید و آبی است، می توانید با استفاده از رنگ سبز در یکی از دیوار ها حس و حال جدیدی به اتاق بدهید.

در عکس زیر دکوراسیون جالب اتاق دخترانه را با دو رنگ کرم و سرخابی مشاهده می نمایید. در این طرح تنها از دو رنگ استفاده شده که  موجب شده علیرغم قدرت زیاد رنگ سرخابی، طرح این دکوراسیون سادگی و آرامش خوبی داشته باشد.

دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک

یکی از زیبا ترین ترکیب های رنگی برای دکوراسیون اتاف خواب، ترکیب آبی پررنگ و سرمه ای با سبز کم رنگ و حتی سبز فسفری است، که در عکس زیر ترکیب این دو رنگ را در کنار رنگ سفید و کرمی کم رنگ مشاهده می کنید. اگر سرویس اتاق خواب مورد نظر شما سبز است، استفاده از رنگ آبی پر رنگ در دیوار پشت ان جلوه مدرن و منحصر به فردی به اتاق خواهد داد. در صورت تمایل می توانید از کاغذ دیواری تک رنگ هم در یکی از دیوار ها استفاده نمایید. این ترکیب بندی عمدتا پسرانه است ولی در اتاق دختر خانم ها هم در صورت تمایل می تواند استفاده شود.

دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک

ترکیب سرخابی در دیوار را در کنار کمد و تخت دو رنگ کرم و آبی در این عکس به خوبی نمایان است. این عکس برای تزیین اتاق  کودکان دختر مناسب است.

دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک

سبز رنگ آرامش بخشی است که حس سرزندگی  را القا می کند. در سرویس اتاق خواب زیر از رنگ کرم و سبز و قدری لیمویی استفاده شده است. این طرح برای تزیین اتاق بچه ها هم برای آقا پسر ها و هم برای دختر خانم ها می تواند استفاده شود.

اتاق خواب کودک

اتاق خواب کودک

در طرح زیر استفاده از رنگ نارجی را کنار قرمز و سفید مشاهده می فرمایید.

اتاق خواب کودک

اتاق خواب کودک

و این عکس هم برای ایده گرفتن برای تزیین اتاق دخترانه و پسرانه مناسب است.

اتاق خواب کودک

اتاق خواب کودک

همانطوریکه  در نوشته های قبلی اشاره شد، مهمترین عنصر بصری از نظر کودکان، رنگ است و به همین دلیل در نوشته های بالا تاکید بر رنگ بوده است. هر چند از عکسهای این نوشته از نظر فرم و  برای سفارش ساخت سرویس اتاق کودکان و تخت و کمد آن ها می توان استفاده کرد.

 مدلهای این نوشته فروشی نیستند، مدیران محترم فروشگاه ها می توانند برای معرفی محصولاتشان با ما تماس بگیرند.

 

منبع: سایتهای ivillage.com , amazon.com , modecodesign.com , thekidsroomdecor.com

تالیف: سایت کودک سیتی

هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام  و لینک سایت کودک سیتی ممنوع است.

ستاره بدهید!
بدون نظر

دیدگاه شما چیست؟